کاملترین جعبه ابزار بازار | معرفی ۷ نوع جعبه ابزار کامل

همه ما به دنبال این هستیم که جعبه ابزاری را انتخاب کنیم که دارای فضای زیادی باشد و با خیالی راحت بتوانیم ابزارهای خود را در داخل آن قرار دهیم.  جعبه ابزار به ما این امکان را می دهد تا با مرتب نگه داشتن ابزارآلات از کم شدن آنها جلوگیری کنیم و اینکه با نگهداری در جای مشخصی از خراب شدن آنها نیز جلوگیری شود.

در انواع جعبه ابزار کارگاهی استفاده بهینه از فضای داخل جعبه ابزار موضوعی است که طراحان این ابزار به آن توجه زیادی دارند و به گونه ای این وسیله را می سازند که بتوان از تمام فضای آن به شکل مطلوب و کاملی استفاده نمود.

برای اینکه تمام این ویژگی ها را در اختیار دشته باشیم نیاز به یک جعبه ابزاری داریم که کامل باشد و در بازار به آن اصطلاحاً کامل ترین جعبه ابزار گفته می شود. در زمان تهیه خرید جعبه ابزار همه ما به اولین نکته ای که توجه می کنیم این است که با کمک آن بتوانیم تمام ابزارهای خود را در آن جای دهیم و به خوبی از آن مراقبت کنیم.

ست جعبه ابزار از دیگر مواردی است که خریداران به آن توجه دارند و به دنبال انتخاب ست جعبه ابزار کامل هستند. جعبه ابزار کامل می تواند دارای ویژگی های مختلف و متفاوتی باشد و اینکه متناسب با هر شغلی متغیر باشد. در ادامه و برای درک بهتر از اینکه کاملترین جعبه ابزار کدام است به معرفی این موضوع می پردازیم و شما را با انواع جعبه ابزار در مشاغل مختلف و ویژگی های مثبتی که باید داشته باشند آشنا می کنیم.

بیشتر بدانیم! : آشنایی با ابزار همه کاره + کاربردها

انواع جعبه ابزار

جعبه ابزار فلزی

یکی از کاملترین جعبه ابزار ها که در مشاغل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد جعبه ابزار فلزی است. جعبه ابزار فلزی از دو بخش بالایی و پایینی تشکیل شده است که در داخل آن می توان ابزارهای متنوع و مختلفی را به راحتی چید و از آنها استفاده کرد. جعبه ابزار کامل فلزی برای کسانی که در شرایط مختلف کار می کند مناسب است و اینکه دارای درب قفل دار است و می توان آن را به راحتی با خود حمل کرد.

در زمان خرید این محصول به فضای داخلی و میزان استفاده ای که می توان از آن نمود توجه داشته باشید تا با یک راهنمای خرید، بهترین جعبه ابزار مناسب با شغل خود را انتخاب کنید.

جعبه ابزار فلزی آروا به دلیل حجم ذخیره سازی بالای خود، یکی از بهترین جعبه ابزارهای فلزی است. کشوی بالایی این جعبه ابزار مهمترین رکن این جعبه ابزار است. برای دسترسی به محفظه پایینی جعبه ابزار، باید در کشویی بالای جعبه ابزار را به عقب بکشید.

این جعبه ابزار فلزی دارای مکانیزم قفل خودکار است. این قفل باعث می‌شود، هنگام جابه جایی درب جعبه ابزار کاملا بسته بماند. دسته بالای این جعبه ابزار فلزی مقداری بلندتر از اندازه جعبه است. چرا که دسته بزرگ باعث حمل راحت‌تر این جعبه ابزار می‌شود. بنابراین، مهم نیست که ابزار شما چقدر سنگین باشد. برای حمل این جعبه ابزار مشکلی نخواهید داشت.

مزایا:

 1. ساخته شده از فولاد ضد زنگ
 2. درب اتوماتیک جهت کاربری آسان
 3. دارای دسته پلاستیکی از جنس abs
 4. طراحی منحصربه فرد جهت جایگذاری انواع ابزارآلات

بیشتر بدانیم! : افزایش طول عمر ابزار آلات + 11 نکات مهم

جعبه ابزارهای پیشرفته

یکی از کاملترین جعبه ابزار ها جعبه ابزار پیشرفته است، که برای هرچه راحت تر بودن کارکنان حرفه‌ای طراحی شده است. در بسیاری از موارد، کارکنان برای کار به قلم و کاغذ احتیاج دارند، تا شرایطِ در لحظه‌ ی پروژه را برای همکارانشان توضیح دهند. به همین دلیل یک تخته وایتبرد کوچک در این جعبه ابزار پیشرفته به کار رفته است.

جنس این جعبه ابزار پیشرفته از پلاستیک فشرده است. همین امر باعث می‌شود این جعبه ابزار در برابر بسیاری از ضربات سهمگین ایمن بماند.

این جعبه ابزار پیشرفته، جهت راحتی کارکنان و کارگران به یک جفت باند پخش با کیفیت، کابل AUX و شارژر USB مجهز شده است. به جرات می‌توان این جعبه ابزار را، به عنوان یک جعبه ابزار کامل معرفی کرد.

مزایا:

 • قابلیت پخش موسیقی
 • ارتباط به برق مستقیم
 • شارژ موبایل و گوشی

جعبه ابزار ماشین

یکی از وسایل ضروری در داخل خودرو جعبه ابزار است که از آن در موارد مختلفی استفاده می شود. کاملترین جعبه ابزار خودرو دارای حجم کمی است و اینکه فضای داخل آن به اندازه ای مطلوب است که بتوان از ابزارهای ضروری در داخل آن قرار داد. جعبه ابزار کامل خودرو می تواند دارای جنس های مختلفی باشد که یکی از بهترین آنها برزنتی و یا پارچه ای است.

از آنجایی که خودروها غالبا در حال حرکت هستند. جعبه ابزار ماشین باید یکی از کاملترین جعبه ابزار ها باشد. تا بتواند در هر لحظه که به آن نیاز داشتید به کمک شما بیاید . این جعبه ابزار کامل از ۶۴ قطعه تشکیل شده است.

جعبه ابزار خودرو باید کمترین جای ممکن را در خودرو اشغال کند. تمام لوازم این جعبه ابزار، در یک کیف کوچک و سبک جای گرفته است.

مزایا:

 • سبک و قابل حمل
 • کم حجم
 • کامل بودن ابزار موجود

ست جعبه ابزار

کسانی که کارهای فنی انجام می‌دهند ، باید از جعبه ابزارهایی استفاده کنند، که کامل‌ترین ست جعبه ابزار را در کمترین حجم ممکن داشته باشد. ست جبعه ابزار یکی از همین جعبه ابزارهای کامل است. این ست جعبه ابزار از ۱۷۰ قطعه تشکیل شده است مانند آچار ، انبر دست ، پیچ گوشتی , …
ست جعبه ابزار باید کمترین جای ممکن را در وسیله نقلیه اشغال کند. تا فرد متخصص بتواند به راحتی در هر مکان از این ست استفاده کند. سایز این ست جعبه ابزار، ۱۷۰*۱۵۰ به ارتفاع ۱.۸ اینچ می‌باشد.

مزایا:

 • تعداد قابل توجه قطعات
 • کیفیت فوق العاده قطعات
 • سبک، کم حجم و قابل حمل

جعبه ابزار کشویی

یکی از چشمگیرترین و کاملترین جعبه ابزار ها در سرتاسر دنیا جعبه ابزارهای کشویی هستند. جعبه ابزار با اندازه ۵۶ اینچ یکی از این جعبه ابزارهاست. دو عامل مهم در جعبه ابزارهای کشویی، امنیت و کیفیت است. این جعبه ابزار ۲۳ کشو دارد. در مجموع، در این جعبه ابزار ۴۲۹۳۰ اینچ فضای استفاده در اختیار دارید. جنس آن نیز از فولاد سخت است.

جعبه ابزار کشویی باید علاوه بر جای بسیار زیاد، تکمیل کننده و کمک دست کارکنان نیز باشد. این جعبه ابزار کشویی به یک چراغ LED 360 درجه مجهز است، که می‌تواند اطراف را تا حد قابل توجهی روشن کند. این جعبه ابزار به شارژر USB هم مجهز شده، تا به هنگام نیاز به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

کشوهای پر عمق و کم عمق در این جعبه ابزار کشویی به کار رفته اند. تا بتوانید ابزاری با حساسیت های بالا و حساسیت‌های کمتر را جدا سازی کنید.

در پایین این جعبه ابزار چرخ‌هایی به کار رفته است. با این چرخ‌های بسیار روان به راحتی می‌توانید جعبه ابزار را جا به جا کنید، به طوری که آسیبی به ابزار شما وارد نشود.

مزایا:

 • فولاد سخت
 • جای بسیار زیاد

شاید بتوان گفت جعبه ابزار کشویی یکی از کامتلترین جعبه ابزار ها است و دلیل آن هم به خاطر این است که دارای کشوهای مختلفی است و از هر کشو می توان برای دسته بندی ابزار های مختلفی استفاده کرد. از این مدل جعبه ابزار می توان در مشاغل و کارگاه های مختلفی در جهت استفاده آسان از جعبه ابزار استفاده نمود.

جعبه ابزار کشویی

جعبه ابزارهای صنعتی

کامل ترین جعبه ابزار نوع صنعتی آن است و دلیل آن ها بخاطر بزرگی، جادار بودن و قرار دادن تمامی ابزار ها در داخل آن است. جعبه ابزار کامل صنعتی به گونه ای ساخته می شود که در داخل آن بتوان تمامی ابزارهای مورد نیاز یک صنعتگر را جای داد. برخی از انواع جعبه ابزار صنعتی مجهز به مانیتور هستند. این مدل از جعبه ابزار ها از جنس فولاد و دارای چرخ هستند که بتوان آنها را به راحتی جابجا کرد. بهترین جعبه ابزار صنعتی باید دارای ویژگی ها و مزیت هایی که بیان شد باشد.

جعبه ابزار صنعتی یک قدم از سایر جعبه ابزارها جلوتر است. این جعبه ابزارها باید تمام نیازهای صنعتی، از یک متخصص گرفته تا یک کارگر را فراهم کند. تنها در این صورت است که می‌توان اینگونه جعبه ابزارها را جعبه ابزار صنعتی نام گذاری کرد.

این جعبه ابزار صنعتی نام دارد و برای متخصصان طراحی شده است. جعبه ابزار صنعتی به برق مستقیم وصل می‌شود. مجهز به مانیتور ۳۲ اینچ است و قابلیت اتصال به لب تاپ و موبایل را دارد.

 جعبه فولادی این جعبه ابزار مانع از سرقت می‌شود. همچنین می‌تواند از اشیاء داخل جعبه در محیط کار محافظت نماید.

مزایا:

 • مجهز به مانیتور ۳۲ اینچ
 • قابل اتصال به لب تاپ و گوش‌های هوشمند
 • جعبه فولادی سخت غیر قابل سرقت

جعبه ابزار صنعتی

جعبه ابزارهای طبقاتی

جعبه ابزار طبقاتی از بهترین و کاملترین جعبه ابزار هاست. چرا که این جعبه ابزار علاوه بر قابل حمل بودن می‌تواند ابزارهای کاربردی بسیاری را در خود جای دهد. پس یک جعبه ابزار کامل است. می‌توان کشوی پایینی را باز کرد و ابزارهایی با حساسیت کمتر را درآن جای داد. همچنین می‌توان ابزارهایی با حساسیت بالا را در پشت این جعبه ابزار طبقاتی گذاشت. حتی اگر تمام طبقات این جعبه ابزار طبقاتی پر باشند، بازهم با وجود چرخ‌های مقاوم و روان ، مشکلی برای جابه‌جایی نخواهید داشت.

مزایا:

 • پلاستیک فشرده سخت
 • وجد دسته قابل تنظیم برای جابه جایی
 • چرخ‌های محکم و روان

جعبه ابزار کامل

کیف ابزار چیست؟

کیف ابزار چیست

کیف ابزار یک وسیله کاربردی و ضروری است که از آن برای نگهداری مطلوب و مفید ابزار آلات استفاده می شود. این وسیله دارای انواع مختلفی است و در اندازه ها و قالب های متنوع و مختلفی تولید و ساخته می شود. در واقع کیف ابزار محل مناسب و درست نگهداری ابزار آلات است. تعمیرکاران از مدل های مختلف این وسیله برای نگهداری ابزارهای مورد نیاز خود استفاده می کند. در ادامه انواع آن را به صورت تیتروار معرفی می کنیم.

 • کیف ابزار دستی
 • کیف ابزار کمری
 • کوله پشتی ابزار
 • کیف ابزار جلیقه ای
 • کیف ابزار چرخ دار
 • کیف ابزار سامسونتی یا مهندسی
 • کیف ابزار برزنتی
 • کیف ابزار پارچه ای

پاسخ سوالات شما در مورد کاملترین جعبه ابزار:

بهترین جعبه ابزار فلزی

بهترین جعبه ابزار فلزی وسیله ای است که دارای جای کافی، بدنه مقاوم، قفل و حمل و نقل راحت باشد.

تفاوت جعبه ابزار و کیف ابزار چیست؟

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت جعبه ابزار و کیف ابزار در جنس، مقاومت، وزن و طراحی آنها است. هر کدام از این دو محصول برای کار در شرایط خاص خود مناسب هستند.