بهترین برند اینورتر جوشکاری + معرفی ۱۲ مدل دستگاه جوش

برای انتخاب بهترین برند اینورتر جوشکاری، باید ابتدا مشخص کنید که می خواهید از دستگاه خود کجا و به چه منظور استفاده کنید. برای شفافیت بیشتر موضوع در نظر بگیرید فردی برای مصرف خانگی خود احتیاج به اینورتر جوشکاری دارد و در ماه حداکثر دو تا سه بار می خواهد از دستگاه خود استفاده کند. فرد دیگری نیز به عنوان یک مکانیک، قصد دارد دستگاه خود را در کارگاهش به کار گیرد. بدون شک برای این دو فرد بهترین برند جوشکاری یکسان نخواهد بود و دو دستگاه متفاوت باید تهیه کنند.

با این توضیح حتماً دریافته اید که انتخاب بهترین برند اینورتر جوشکاری به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه این عوامل را بررسی می کنیم و به معرفی بهترین برند اینورتر جوشکاری ایرانی نیز می پردازیم.

ویژگی های بهترین برند اینورتر جوشکاری

در ایران چند برند مطرح وجود دارد که سازندگان آن داخلی هستند. برای خرید بهترین اینورتر جوشکاری در میان تمام این برندها، می توانید به این نکات کلیدی توجه کنید:

  1. قدرت (توانایی جوشکاری)توان اینورتر به وات (W) یا آمپر (A) اندازه گیری می شود. انتخاب یک اینورتر با توان مناسب برای فرایندهای شغلی یا پروژه هایتان بسیار مهم است.
  2. ولتاژ ورودیاطمینان حاصل کنید که اینورتر با ولتاژ شبکه برق شما سازگار است. در ایران و اکثر کشورها این ولتاژ ۲۲۰ ولت انتخاب شده.
  3. ولوم ها و قابلیت ها: ولوم ها و قابلیت های تنظیمی مانند ولوم جریان، ولوم ARC Force و دیگر تنظیمات، برای انجام انواع جوشکاری مهم هستند. در صورتی که مایل هستید در مورد ولوم های اینوترهای جوشکاری بیشتر بدانید، خواندن مطلب آشنایی با ولوم ها و قابلیت های دستگاه جوش اینورتر خالی از لطف نخواهد بود.
  4. کیفیت ساختبرندهای معروف که سابقه خوبی در عرضه اینورتر دارند، دستگاه باکیفیت تری در اختیارتان قرار خواهند دارد. در این زمینه نظرات کاربران و تجربیات دیگران نیز می تواند راهنمای خوبی باشد.
  5. حفاظت ها و امنیتاینورتر باید دارای سیستم های حفاظتی مانند حفاظت در برابر ولتاژ بالا، جریان بیش از حد، و دمای بالا باشد تا ایمنی اپراتور و خود دستگاه تضمین شود.
  6. صنعتی یا خانگی بودنبسته به نیاز شغلی یا کاربری شما، اینورتر صنعتی یا خانگی را انتخاب کنید.
  7. قابلیت استفاده با الکترودهای مختلفاطمینان حاصل کنید که اینورتر انتخابی شما قادر به جوشکاری با انواع الکترود و اندازه های مختلف است. البته این مسئله نیز به نوع کاربری شما مرتبط است.
  8. گارانتی و خدمات پس از فروشگارانتی بلندمدت و خدمات پس از فروش قوی می توانند نشانگر اعتبار برند باشند. به عنوان مثال شرکت آروا اینورترهای خود را با گارانتی ۷۰ ماهه ارائه می دهد که دلیل خوبی برای کیفیت بالای این برند خواهد بود.
  9. قیمتبررسی قیمت ها و مقایسه آن ها با ویژگی ها و کیفیت دستگاه می تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. در اینجا نیز لازم است ذکر کنیم که اگرچه دستگاه های آروا را می توان بهترین برند اینورتر جوشکاری دانست اما این شرکت با بومی سازی محصولات خود، آنها را با قیمت مناسب و کاملاً رقابتی به بازار عرضه کرده است.

با توجه به این نکات، می توانید بهترین برند اینورتر جوشکاری متناسب با نیازهای خود را انتخاب کنید.

بهترین برند اینورتر جوشکاری هر شغل

بعد از بیان کلیاتی در مورد ویژگی های بهترین برند اینورتر جوشکاری که می تواند شما را در انتخاب تان یاری کند، باید توجه داشته باشید که در بازار انواع اینورتر جوشکاری وجود دارد. به همین دلیل برای انتخاب هر چه دقیقتر بهترین برند اینورتر جوشکاری، تصمیم گرفتیم مشخصات اینورترهای مناسب برای مشاغل مختلف را بیان کنیم.

بهترین برند اینورتر جوشکاری خانگی

اگر شما نیاز به یک اینورتر خانگی دارید که با آن ماهی دو تا سه بار فرایند جوش را انجام دهید، می توانید از یک اینورتر CO۲ استفاده کنید. توجه داشته باشید که آمپر این دستگاه می تواند بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ باشد.

بهترین برند اینورتر جوشکاری برای مکانیکی

در میان ابزار مکانیکی، وجود یک اینورتر الزامی خواهد بود. اگر در زمینه مکانیکی ماشین آلات فعالیت دارید و نیاز به تهیه یک اینورتر جوشکاری پیدا کرده اید، توصیه کارشناسان آروا به شما این است که یک اینورتر جوشکاری ۳ برد با آمپر ۱۶۰ تا ۲۰۰ تهیه کنید.

بهترین برند اینورتر جوشکاری برای در و پنجره سازی

دستگاه جوشکاری مناسب برای شغل در و پنجره سازی، یک اینورتر ۳ برد ۱۲ ماسفتی است. اگر تصمیم دارید از تکنولوژی جدیدتری استفاده کنید، می توانید یک اینورتر مجهز به سیستم IGBT تهیه کنید. در صورتی که تمایل دارید در مورد این تکنولوژی بیشتر بدانید می توانید مطلب تکنولوژی IGBT چیست را بخوانید.

بهترین برند اینورتر جوشکاری لوله های خانگی

برای انجام جوشکاری انواع لوله های خانگی، مثل لوله های گاز می توانید از اینورتری استفاده کنید که مشخصات موتور جوش مناسب برای در و پنجره سازی را داشته باشد. اما توجه کنید که با اینورتر جوشکاری منتخب خود حتماً بتوانید از الکترود ۲.۵ استفاده کنید. قابلیت استفاده از انواع الکترود در یک اینورتر امتیاز بزرگی محسوب می شود.

بهترین برند اینورتر جوشکاری اسکلت سازی ساختمان

در صورتیکه در حرفه اسکلت سازی ساختمان مشغول به کار هستید و قصد تهیه یک دستگاه جوش اینورتر دارید، سعی کنید دستگاه جوشی انتخاب کنید که حتماً قوی باشد. مجهز به DP سایکل بوده و ترجیحاً تک فاز نیز باشد. دستگاه خود را با آمپر ۲۵۰ انتخاب کنید و مطمئن شوید که الکترودهای ۴ و ۵ را می توان با آن به کار برد. بهتر است این دستگاه دارای دیوتی سایکل نیز باشد. اگر می خواهید در مورد اینکه دیوتی سایکل یا چرخه کاری دستگاه جوش چیست؟ این مقاله تخصصی را مطالعه کنید.

بهترین برند اینورتر جوشکاری تعمیرات سرسیلندر خودرو

اگر می خواهید برای انجام جوشکاری های سرسیلندر خودرو، یک موتور جوش تهیه کنید، پیشنهاد کارشناسان ما به شما استفاده از اینورتری است که قابلیت جوشکاری تیگ یا جوشکاری میگ مگ MIG را داشته باشد. البته سعی کنید تا آنجا که ممکن است از جوشکاری آرگون یا همان TIG استفاده کنید. دستگاه شما باید ۳ فاز و دارای آمپری برابر با ۳۱۵ باشد.

بهترین برند اینورتر جوشکاری ایرانی

با توجه به مشخصاتی که برای یک اینورتر مناسب ذکر کردیم، و همچنین با مشاهده تنوع انواع اینورترها، توصیه می کنیم از برندی استفاده کنید که علاوه بر نکات یاد شده، طیف وسیعی از دستگاه های جوش را تولید کند. یکی از بهترین برندهای اینورتر جوشکاری ایرانی، محصولات شرکت توزیع ابزار آروا است.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین اینورترهای جوش آروا خواهیم پرداخت تا بتوانید دستگاه جوش مورد نیاز خود را از بین آن انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که ترتیب معرفی محصولات بر اساس آمپر آنها است و از کم به زیاد به شما معرفی خواهند شد. به جز دو مورد آخر که دستگاه جوش های مختص جوشکاری سلولزی هستند.

اینورتر جوشکاری ۱۶۰ آمپر مدل ۲۱۱۶ (خانگی)

این دستگاه جوش برای مصرف خانگی طراحی شده و استفاده در محیط های خانگی را پوشش می دهد. این دستگاه همراه با متعلقاتی از جمله انبر جوش و انبر اتصال به شما عرضه می شود.

ویژگی مقدار
جریان ورودی اسمی ۲ الی ۱۴ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۱۶۰ آمپر
کارایی %۹۸
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن ۴ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۴۰×۱۲۰×۲۷۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه
تکنولوژی PWM، سیستم قطع کن حفاظتی فوق هوشمند

برای آشنایی بیشتر با این محصول می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید.

سایر مشخصات اینورتر جوشکاری ۱۶۰ آمپر مدل ۲۱۱۶ (خانگی) را مشاهده کنید.

اینورتر جوشکاری ۱۸۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۴

این دستگاه به دلیل ویژگی هایی همچون حمل و نقل آسان و متعلقات با کیفیت، همچنین با توجه به آمپر آن، برای استفاده در محیط خانگی مناسب است.

ویژگی مقدار
جریان ورودی اسمی ۲ الی ۱۶ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۱۸۰ آمپر
کارایی %۹۸
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21
وزن ۳.۶۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۷۰×۱۲۰×۳۰۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه
تکنولوژی PWM، سیستم قطع کن حفاظتی فوق هوشمند

سایر مشخصات این دستگاه در صفحه اینورتر جوشکاری ۱۸۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۴ موجود است.

اینورتر جوشکاری ۲۰۰ مگا مدل ۲۱۷۵ (دو ولوم)

دستگاه جوش مدل ۲۱۷۵ آروا به عنوان یکی از بهترین دستگاه های جوشکاری با عملکرد قدرتمند شناخته شده است. با ابعاد و وزن مناسب، این دستگاه امکان حمل و نقل راحت و مناسب را فراهم می کند. دستگاه به صورت دو ولوم طراحی شده و جریان خروجی آن ۲۰۰ آمپر است. همراه با دستگاه جوش، متعلقاتی با کیفیت، نظیر انبر جوش و انبر اتصال ارائه می شود. این دستگاه مناسب برای جوشکاری های نیمه صنعتی است.

ویژگی مقدار
جریان ورودی اسمی ۲ الی ۱۸ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۲۰۰ آمپر
کارایی %۸۵
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن ۴.۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۳۰×۱۵۰×۳۶۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

در صفحه اینورتر جوشکاری ۲۰۰ مگا مدل ۲۱۷۵ (دو ولوم) سایر مشخصات این دستگاه ذکر شده است.

اینورتر جوشکاری ماتریکس ۲۰۰ آمپر مدل ۲۱۷۲

اینورتر 2172

با ظهور تکنولوژی اینورتر، دستگاه های جوشکاری این نوع از دستگاه های سنتی برتری یافته اند و مدل ۲۱۷۲ آروا نمونه ای از این دستگاه های پیشرفته است. یکی از دلایل برتری این نوع دستگاه ها را باید در افزایش عملکرد و وزن سبک اینورتر جوشکاری دانست. این دستگاه نیز مناسب برای مصرف نیمه صنعتی است.

ویژگی مقدار
جریان ورودی ماکزیمم ۳۷.۲ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۲۰۰ آمپر
کارایی %۸۵
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن ۴.۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۲۵×۱۵۰×۳۶۵ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

مشخصات بیشتر این دستگاه در صفحه اینورتر جوشکاری ماتریکس ۲۰۰ آمپر مدل ۲۱۷۲ قابل مشاهده است.

اینورتر جوشکاری DIGITAL PLUS 200 مدل ۲۱۶۰

اینورتر جوشکاری 200 مدل ۲۱۶۰

دستگاه جوشکاری اینورتر مدل ۲۱۶۰ به عنوان یکی از قدرتمندترین دستگاه های جوشکاری در بازار توصیف شده است. با توجه به وزن و ابعاد ایده آل، این دستگاه جوشکاری برای حمل و نقل در ارتفاعات و محیط های کاری مختلف مناسب است. از این دستگاه می توان برای جوشکاری های صنعتی استفاده کرد.

ویژگی مقدار
قطعات فنی دو عدد فن ۵۵۰۰ دور
جریان اسمی ۳۷.۲ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۲۰۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن ۶.۲ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۰۰×۱۵۵×۳۹۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب الکترود ۴ به صورت دائم و الکترود ۵ به صورت مقطعی
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه
چرخه کاری ۵۰%

در ویدئوی زیر تمام مشخصات این دستگاه آمده است:

همچنین برای مشاهده قطعات داخلی مدل ۲۱۶۰ می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید:

مشخصات اینورتر جوشکاری DIGITAL PLUS 200 مدل ۲۱۶۰ را می توانید در این صفحه بیابید.

اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۱

اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر مدل ۲۱۱۱

این دستگاه جوشکاری تحت عنوان مدل ۲۱۱۱ توسط شرکت آروا در ایران تولید شده است، که نشان از تولید داخلی و ملی این محصول دارد. این دستگاه دارای ظرفیت ۲۰۰ آمپر و سه برد است، که اشاره به توان و قابلیت های جوشکاری آن می کند. دستگاه همراه با انبر جوش و انبر اتصال بوده و طول کابل های این انبرها به ترتیب ۲.۵ متر و ۱.۵ متر است.

ویژگی مقدار
جریان ورودی اسمی ۳۷.۲ آمپر
جریان خروجی ۲۰۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن ۵.۵ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۰۰×۱۵۵×۳۷۵ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه
چرخه کاری ۷۰%

مشخصات دیگر این دستگاه را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

اگر مایلید در مورد این محصول بیشتر بدانید، به صفحه اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۱ مراجعه کنید.

اینورتر جوشکاری ۲۱۵ آمپر IGBT مدل ۲۱۰۱

اینورتر جوشکاری ۲۱۵ آمپر مدل ۲۱۰۱

دستگاه جوش اینورتری مدل ۲۱۰۱ مناسب برای استفاده در صنعت با ویژگی هایی همچون وزن مناسب و قابلیت حمل و نقل آسان است. همراه با دستگاه جوش، متعلقات با کیفیتی مانند انبر جوش و انبر اتصال عرضه می شود.

ویژگی مقدار
قطعات فنی ۴ عدد خازن، فن ۴۲۰۰ دور
جریان ورودی اسمی ۲ الی ۱۸ آمپر
جریان خروجی ۲۰ الی ۲۰۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21
وزن ۷ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۱۶۰×۳۱۰×۴۲۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب الکترود ۴ به صورت دائم و الکترود ۵ به صورت مقطعی
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

سایر مشخصات این دستگاه را می توانید در صفحه اینورتر جوشکاری ۲۱۵ آمپر IGBT مدل ۲۱۰۱ مشاهده کنید.

اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۰۲

اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر مدل ۲۱۰۲

دستگاه جوشکاری اینورتری با مدل ۲۱۰۲ با قدرت ۲۲۰ آمپر و کاربری صنعتی، وزن ۷.۲ کیلوگرم و ابعاد ۴۴۵x155x300 میلیمتر، مناسب برای انجام کارها و جوشکاری صنعتی است.

ویژگی مقدار
قطعات فنی فن ۵۵۰۰ دور
جریان ورودی اسمی ۳۲.۵ آمپر
جریان خروجی ۳۰ الی ۲۲۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21
وزن  ۷.۲ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۰۰×۱۵۵×۴۴۵ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

برای مشاهده مشخصات این دستگاه، می توانید ویدئوی زیر را تماشا کنید:

شایان ذکر است سایر مشخصات این دستگاه در صفحه اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۰۲ موجود است.

اینورتر جوشکاری ۲۵۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۵

اینورتر جوشکاری ۲۵۰ آمپر مدل ۲۱۱۵

دستگاه جوش آروا ۲۵۰ مدل ۲۱۱۵ از ابزارهای آهنگری و جوشکاری صنعتی است. این دستگاه اینورتری یکسوکننده است که با تبدیل جریان متناوب به جریان مستقیم، ولتاژ ثابت مورد نیاز برای کارکرد مناسب را فراهم می کند. همراه با دستگاه جوش، متعلقات با کیفیتی مانند انبر جوش و انبر اتصال عرضه می شود.

ویژگی مقدار
قطعات فنی فن ۴۲۰۰ دور
جریان ورودی اسمی ۳۸.۵ آمپر
جریان خروجی ۳۰ الی ۲۵۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21
وزن ۹ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۲۴۰×۱۵۵×۴۹۵ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه می توانید ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

همچنین اگر تمایل دارید با خط تولید این اینورتر آشنایی بیشتری پیدا کنید، ویدئوی زیر برایتان مفید خواهد بود:

در صورت تمایل می توانید صفحه اینورتر جوشکاری ۲۵۰ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۵ را نیز مشاهده کنید.

اینورتر جوشکاری ۳۱۵ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۹

اینورتر جوشکاری ۳۱۵ آمپر مدل ۲۱۱۹

این دستگاه جوش، اینورتر برآورد نیاز شما را به یک اینورتر جوشکاری با قابلیت مصرف صنعتی با بالاترین سطح کارایی، فراهم می کند.

ویژگی مقدار
قطعات فنی ۶ عدد خازن، فن ۵۵۰۰ دور
جریان ورودی اسمی ۵۶.۸ آمپر
جریان خروجی ۳۰ الی ۳۱۵ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن  ۹.۱ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۴۵×۱۹۰×۴۷۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

جهت آشنایی بیشتر با مشخصات این دستگاه شما را به دیدن ویدئوی زیر دعوت می کنم.

صفحه اینورتر جوشکاری ۳۱۵ آمپر IGBT مدل ۲۱۱۹ نیز برای شما عزیزان در دسترس است.

اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر سلولزی مدل ۲۱۶۱

اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر سلولزی مدل ۲۱۶۱

این دستگاه با قدرت ۲۲۰ آمپر مختص مصرف صنعتی است و با ویژگی های منحصربه فردی که دارد، به عنوان یک اینورتر جوش پرقدرت شناخته شده است.

ویژگی مقدار
قطعات فنی ۶ عدد خازن، فن ۴۵۰۰ دور
جریان ورودی اسمی ۳۷.۵ آمپر
جریان خروجی ۳۰ الی ۲۲۰ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن  ۹.۱ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۰۰×۱۵۵×۴۴۵ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

در ویدئوی زیر می توانید سایر مشخصات این دستگاه را به طور کامل مشاهده کنید:

مشخصات دیگر این دستگاه در صفحه اینورتر جوشکاری ۲۲۰ آمپر سلولزی مدل ۲۱۶۱ قابل مشاهده است.

اینورتر جوشکاری ۳۱۵ آمپر سلولزی مدل ۲۱۶۲

زمانی که شما قصد استفاده از الکترود سلولزی را دارید، بهتر است از یک اینورتر جوشکاری سلولزی مانند دستگاه جوش آروا ۳۱۵ مدل ۲۱۶۲ استفاده کنید.

این دستگاه نه تنها یک انتخاب مناسب برای انجام جوش سلولزی محسوب می شود بلکه برای مصرف صنعتی نیز مناسب است. به دلیل ویژگی های خاص، این دستگاه می تواند در تولید حجم کم سرباره تاثیر گذار باشد و همچنین به افزایش سرعت و نفوذ جوش کمک کند.

ویژگی مقدار
قطعات فنی ۶ عدد خازن، فن ۴۵۰۰ دور
جریان ورودی اسمی  ۵۶.۸ آمپر
جریان خروجی ۳۰ الی ۳۱۵ آمپر
ضریب توان ۰.۷۳
درجه عایق کاری F
درجه حفاظت بدنه IP21S
وزن  ۹.۱ کیلوگرم
ابعاد دستگاه ۳۴۵×۱۹۰×۴۷۰ میلیمتر
قطر الکترودهای مناسب ۲.۵ و ۳.۲ و ۴ و ۵
نوع سوئیچ قدرت IGBT
مدت گارانتی ۷۰ ماه

سایر مشخصات این دستگاه در صفحه اینورتر جوشکاری ۳۱۵ آمپر سلولزی مدل ۲۱۶۲ قابل مشاهده است.